Povrchové úpravy nábytku

Hydroplast PU

Vodouředitelný, polyurethanový lak v polomatném a pololesklém provedení. Poskytuje pružný lakový film, je vhodný na nábytek, židle, stoly, dveře, schody. Aplikuje se jako jednosložkový, případně lze zvýšit chemickou odolnost přídavkem tužidla. Vyznačuje se dobrou transparencí, je proto vhodný i pro tmavě mořené povrchy.

Technický list 

Hydro Star

Vodouředitelný, jednosložkový lak s chemickou odolností srovnatelnou s dvousložkovými rozpouštědlovými laky. Novinka v oblasti vodouředitelných lakových systémů – je vhodný např. na područky židlí, schodišťová madla aj. Je odolný vůči potu a slinám dle ÖNORM A 1605-12, Tř. 1B1 jakož i DIN 68861, Oddíl 1B.

Technický list 

Hydroplast Economy

Vodouředitelný, jednosložkový lak na bázi akrylát-urethanových pryskyřic, vhodný pro široké spektrum povrchových úprav prováděných v nábytkářské výrobě vč. židlí, dvěří aj. Výhodný poměr - cena : užitné vlastnosti povrchové úpravy.

Technický list 

Miracryl A

Dvousložkový, absolutně nežloutnoucí lak určený pro povrchovou úpravu nábytku, dveří, schodů a všech ostatních dřevěných povrchů se zvýšenými nároky na celkovou odolnost lakového filmu. Je vhodný jak pro základový, tak i vrchní nános s mezivrstvovým broušením.

Technický list 

PU Brillant

Dvousložkový, absolutně nežloutnoucí lak určený pro povrchovou úpravu nábytku, dveří, schodů a všech ostatních dřevěných povrchů zahrnutých do kategorie „odkládacích ploch s vysokými nároky na celkovou odolnost lakového filmu“. Je vhodný jak pro základový, tak i vrchní nános s mezivrstvovým broušením.

Technický list 

KLUMPP - Povrchové úpravy nábytku - Povrchové úpravy podlah a dřevěných schodů - Oleje a vosky na dřevo
Designed by Xperd - OMEGAplus Chrudim | Rejstřík firem | Login