Povrchové úpravy podlah a dřevěných schodů

NC-Parquet Wood Putty Binder

Viskózní pojící prostředek určený k přípravě tmelící pasty pro vyrovnání povrchových nerovnoměrností a spár dřevěných podlah před jejich lakováním.

Technický list 

Wood Isolation Primer

Základová a egalizační penetrace pro podlahy upravované vodouředitelnými laky.

Technický list 

Hydroplast PU

Vodouředitelný, polyurethanový lak aplikovatelný podlahářskými válečky. K dipozici je i stříkací verze vhodná pro povrchovou úpravu dřevěných schodů. Možný přídavek tužidla ke zvýšení chemické odolnosti.

Technický list 

Hydro Parquet Sealer

Vodouředitelný, polyurethanový lak pro aplikaci na parkety a dřevěné podlahy. Určený pro povrchy s vysokou mírou mechanické zátěže, jako jsou podahy kanceláří, restaurací a úřadů.

Technický list 

Hydro Parquet 2-Component Sealer

Vodouředitelný, dvousložkový polyurethanový lak pro aplikaci na parkety a dřevěné podlahy. Určený pro povrchy s extrémní mírou mechanické zátěže, jakou jsou podlahy veřejných budov, dopravních terminálů apod.

Technický list 

Oil - Wax impregnation

Olej-voskový prostředek pro povrchovou úpravu dřevěných podlah, schodů a dalších výrobků ze dřeva. Prostředek se vznačuje vynikající penetrací do běžně používaných dřevin, je dodáván bezbarvý, případně tónovaný do přírodních odstínů dle ustálených vzorkovnic. Další odstíny lze tónovat dle předlohy dodané odběratelem.

Technický list 

High Solid Oil – Wax

100 %-ní olej-voskový prostředek pro povrchovou úpravu dřevěných podlah, schodů a dalších výrobků ze dřeva. Na větších plochách vhodný pro nanášení ocelovou stěrkou s následným rozlěštěním jedno- a vícekotoučovými leštícími stroji. Kusové výrobky (schody) lze upravovat leštícími poduškami. Upravené povrchy snesou velmi vysokou míru mechanické zátěže. Prostředek lze tónovat dle požadavku zákazníka.

Technický list 

Miraclear

Údržbový a revitalizační prostředek vhodný pro ošetření dříve lakovaných, příp. voskovaných podlah. Aplikovatelný z vodní lázně, ve které byl rozpuštěn v doporučeném poměru.

Technický list 

KLUMPP - Povrchové úpravy nábytku - Povrchové úpravy podlah a dřevěných schodů - Oleje a vosky na dřevo
Designed by Xperd - OMEGAplus Chrudim | Rejstřík firem | Login